W listopadzie nowe spotkania EkoEdukatorów

Strona główna » W listopadzie nowe spotkania EkoEdukatorów

W listopadzie nowe spotkania EkoEdukatorów

Już 17 listopada rozpocznie się kolejny cykl spotkań specjalistów w zakresie edukacji ekologicznej z nauczycielami z całej Polski. Spotkania potrwają do 1 grudnia.

 

Tematem spotkań w IV kwartale jest POWIETRZE. EkoEdukatorzy dowiedzą się, jak uczyć dzieci i młodzież poszanowania otaczającej nas atmosfery, jak ważne jest powietrze, którym oddychamy oraz skąd się biorą zanieczyszczenia powietrza. Poruszymy również problem zanieczyszczenia hałasem i światłem.

 

Podczas spotkań uczestnicy będą mieli okazję wymienić doświadczenia w gronie nauczycieli. Koszt udziału w spotkaniach, bez kosztów dojazdu i noclegów, pokrywa organizator.

By | 2025-09-11T09:41:53+00:00 8 października, 2014|archiwum spotkań OKEE, OKEE-aktulanosci|0 Comments

About the Author: